Hurtowa SPrzedaż Paliw

Hurtowa sprzedaż paliw

Filarem działalności naszej firmy jest hurtowa sprzedaż paliw. Paliwo pochodzi z polskich baz spełniając wszelkie jakościowe normy. Każda dostawa potwierdzona jest świadectwem, jakości produktu. Oferujemy atrakcyjne rabaty dla klientów hurtowych. Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od cen paliwa w danym dniu. Prognozy cenowe pozwalają nam doradzić swoim klientom dzień zakupu. Oferujemy dostawę pod wskazany adres. Gwarantujemy ciągłości dostaw.  Każde zlecenie dostawy realizowane jest priorytetowo. W cenie paliwa oferujemy transport na miejsce.   
W naszej ofercie posiadamy :  

– Benzynę bezołowiową 95 

– Benzynę bezołowiową 98  

– Olej napędowy B7 

– Olej napędowy B0 

– Olej Opalowy  

Zaufało nam wielu klientów. Zapraszamy do współpracy.  

Hurtowa sprzedaż paliw - transport paliw
Hurtownia paliw

Hurtownia paliw Podkarpacie

 

Działalność firmy handlowo-usługowej „Andreas” opiera się przede wszystkim na hurtowej sprzedaży paliw klientom indywidualnym oraz firmom nawiązującym długoterminową współpracę. Wieloletnie doświadczenie w branży i liczne grono zadowolonych klientów to gwarancja satysfakcji również dla ciebie. Ciągły rozwój pozwala sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających konsumentów. W ofercie hurtowej sprzedaży paliw znajdują się przede wszystkim produkty z polskich baz, które spełniają wszystkie normy jakościowe potwierdzone certyfikatami dostępnymi do twojego wglądu. Hurtowa sprzedaż paliw odbywa się zawsze w ściśle kontrolowanych warunkach na każdym etapie dystrybucji, by zamówione paliwo zawsze docierało do ciebie bez zbędnych zanieczyszczeń. W przypadku gdy zdecydujesz się na zakup dużej ilości paliwa, możesz liczyć na indywidualnie przygotowane rabaty. Oferta skierowana jest nie tylko dla klientów wykorzystujących paliwo na własny użytek, ale również dla firm budowlanych, transportowych, rolnictwa i przemysłu. Atrakcyjne ceny ustalane są na podstawie kosztu zakupu paliwa w konkretnym dniu. Pracownicy hurtowni mogą zasugerować ci najlepszy dzień na dokonanie płatności na podstawie przeprowadzonych prognoz. Skorzystaj z możliwości dostawy paliwa na podany przez ciebie adres i osobiście kontroluj realizację zamówienia. Ciągłość dostaw jest gwarantowana wszystkim klientom bez względu na okres współpracy, a zlecenia posiadają najwyższy priorytet. Dodatkowym atutem jest transport na miejsce bez dodatkowych opłat – dowóz zawarty jest już w cenie paliwa. Na rynku hurtowej sprzedaży paliwa hurtownia wyróżnia się szybkością realizacji zamówień, profesjonalnym podejściem do każdego klienta oraz najwyższymi standardami bezpieczeństwa.

Transport Paliw

Hurtownia „Andreas” dysponuje bogatą flotą pojazdów wykorzystywanych do transportu paliw płynnych. Każdy pojazd spełnia wymagania konstrukcyjne, wytrzymałościowe i materiałowe określone umową ADR. Eliminując potrzebę korzystania z usług transportowych, pośredników, czas realizacji zamówienia skraca się o cenne godziny. To rozwiązanie oferuje również większą niezależność w transporcie paliw – zamówienia dostarczane są zawsze na wskazany przez klienta adres. Ważną zaletą jest również brak dodatkowej opłaty za usługę dowozu – płacąc za paliwo, płacisz również za jego transport. Ścisła kontrola na każdym etapie dystrybucji zapewnia dostarczenie klientowi paliwa bez dodatkowych zanieczyszczeń. Transport paliw to niebezpieczne przedsięwzięcie ze względu na tworzące się z powietrzem łatwopalne mieszaniny we wnętrzu cysterny, dlatego bezpieczeństwo to podstawa. Pojazdy do transportu paliw spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa i ochrony środowiska – posiadają ważne badania i brak im jakichkolwiek uszkodzeń. Każda cysterna posiada również dokładne elektroniczne układy pomiarowe, dzięki czemu zyskuje się pewność, że nie dochodzi do przepełnienia zbiornika. Posiadają również możliwość kompensacji objętości paliw w temperaturze 15°C. Ważnym elementem wpływającym na czas realizacji zamówienia są również pracownicy. Doświadczeni kierowcy zajmujący się transportem paliw posiadający odpowiednie uprawnienia dostarczą twoje zamówienie w najszybszym możliwym czasie. Przeszkoleni są również w zakresie obiegu dokumentacji i znają zasady czasu pracy, dzięki czemu uniknąć można wielu wypadków. Na rynku transportu paliw hurtownia wyróżnia się również niezwykłą dyspozycyjnością. Koordynatorzy nadzorujący prawidłowe wykonanie zadań zapewniają satysfakcję nawet najbardziej wymagającym klientom.  Możesz liczyć również na wsparcie w kwestii rozładowania paliwa. Zapytaj o każdy etap realizacji zlecenia, by rozwiać wszelkiego rodzaju wątpliwości. Dołącz do grona zadowolonych klientów i podziel się swoją opinią o usługach transportu paliw w hurtowni „Andreas”!

Transport paliw
Olej opałowy

Olej opałowy

Olej opałowy jest paliwem grzewczym wykorzystywanym między innymi do ocieplania różnego rodzaju budynków mieszkalnych i wykorzystywanych w przemyśle. Otrzymywany jest poprzez zmieszanie lekkich i ciężkich komponentów pochodzących z procesów przetwarzania ropy naftowej. Charakteryzuje się nadzwyczaj niską wilgotnością i ilością popiołu, co czyni go jednym z najbardziej wydajnych paliw. Ważnym atutem oleju opałowego jest fakt, że urządzenia z niego korzystające są całkowicie zautomatyzowane. To szczególnie istotne dla odbiorów indywidualnych. Olej opałowy można stosować w kotłach centralnego ogrzewania, dwufunkcyjnych oraz z zasobnikiem ciepłej wody użytkowej, oraz do celów technologicznych. Do składowania oleju opałowego wykorzystywane są zbiorniki umieszczane najczęściej na najniższej kondygnacji budynku. Wymagana jest jednak spora powierzchnia, spełniająca odpowiednie warunki na jego przechowywanie. Warunkiem koniecznym przy eksploatowaniu olejów opałowych jest zapewnienie ochrony przed zalaniem i pożarem.  Ze spalania 1 kg paliwa otrzymujemy około 40 MJ ciepła. Produktem ubocznym są spaliny, które koniecznie należy odprowadzać specjalnym przewodem umieszczonym w kominie. Warto zwrócić uwagę by był kwasoodporny – zawartość siarki mogłaby uszkodzić komin nieprzystosowany do tego rodzaju spalin. Mimo wszystko olej opałowy jest uznawany za paliwo ekologiczne, ze względu na minimalną ilość produktów ubocznych w porównaniu do podobnych mu paliw kopalnianych.

 

Olej opałowy – dobra jakość w niskiej cenie

Miej pewność, że korzystasz z wysokogatunkowego produktu bez domieszek innych olejów. Zamów olej opałowy firmy Handlowo-Usługowej „Andreas” spełniający wszystkie obowiązujące normy na wskazany przez ciebie adres. Bez znaczenia czy potrzebujesz go do ogrzewania swojego domu, produkcji rolno-spożywczej czy dla przemysłu – olej opałowy oferowany przez hurtownię Andreas spełni wszystkie twoje potrzeby. Wieloletnie doświadczenie w hurtowej i detalicznej sprzedaży paliwa zapewnia zarówno nowym jak i stałym klientom satysfakcję ze świadczonych usług. Gwarancja ciągłości dostaw, ustalanie indywidualnej ceny oraz świadectwa jakości produktu czynią ofertę bardzo atrakcyjną i konkurencyjną. Ścisła kontrola na wszystkich etapach dystrybucji sprawia, że olej opałowy trafia do ciebie w swojej najczystszej postaci. Skorzystaj i zacznij czerpać korzyści płynące ze spalania oleju opałowego już teraz!

REZERWUJ WIZYTĘ

664 706 989